Skip Ribbon Commands
Skip to main content

ردیابی از طریق چهرهمهاجرین در اروپا

صفحۀ اصلی

در باره ما


Trace the Face یک ویب سایت صلیب سرخ و هلال احمر است که به مهاجران و خانواده های آنها در وصل شدن دوباره کمک می کند.

هنگام مهاجرت به اروپا، بسیاری از افراد تماس با خانواده به خانه خود را از دست می دهند. دیگران از اقارب خود که با آنها سفر مینمودند جدا شدند. بازگرداندن تماس همیشه آسان نیست، از این گذشته، خانواده شما نیز می تواند در حال حرکت باشند. Trace the Face دقیقاً برای پاسخگویی به این چالش خاص برای مهاجرت ایجاد شده است: به افراد كمك می کند كه اقارب مفقود شده را كه می تواند در هر نقطه در راه مهاجرتی به اروپا باشد پیدا کند.. این جستجو می تواند در سه قاره اروپا - آسیا و آفریقا گسترش یابد.

Trace the Face که در سال 2013 توسط چندین صلیب سرخ ملی اروپایی و کمیته بین المللی صلیب سرخ (آی سی آر سی) ایجاد شده یک وب سایت است، که در آن افرادی که به دنبال اقارب مفقود شده خود هستند، عکس خود را منتشر می کنند. امیدوارم، که این افراد توسط بستگان مفقود شده خود یا توسط شخصی که معلوماتی در مورد آنها دارد شناخته شوند.تصاویر کودکان زیر 15 سال منتشر نمی شود، برای محافظت آنها در برابر آسیب های احتمالی، آنها را می توان فقط با حضور صلیب سرخ ملی یا جمعیت هلال احمر یا کارمندان آِی سی آر سی مشاهده کرد.

هر هفته یک خانواده باهم یکجا میشوند!

در اثر برنامه Trace the Face، خانواده های بیشتر باهم یکجا میشوند. به طور متوسط، یک خانواده در هفته، و تعداد آنها در حال افزایش است. برای کمک به حتی افراد بیشتر در برقراری ارتباط با عزیزان خود، لطفاً این موضوع را پخش کنید.

ویب سایت به 7 زبان ها

Trace the Face در حال حاضر به هفت زبان عربی، دری، انگلیسی، فرانسوی، پشتو، سومالی و اسپانیایی موجود .است. و زبان های بیشتری قراراست به آن علاوه شود.

Trace the Face همچنین یک پوستر است

انتشار عکس شخصی به صورت آنلاین برای استفاده از Trace the Face اجباری نیست. افراد همچنین می توانند تصویر خود را فقط در پوستر Trace the Face نمایش دهند. این پوستر شامل 16 عکس از افرادی است که به جستجوی اقارب خود هستند. هر ماه یک پوستر جدید با تصاویر مختلف چاپ می شود. به کشورهای شرکت کننده Trace the Face و دفترهای مربوط به صلیب سرخ یا جمعیت هلال احمر و دفاتر آی سی آر سی آنها ارسال می شود. پوسترها در مکان هایی نمایش داده می شوند که احتمالاً توسط مهاجران دیده می شوند.

کدام کشور ها در این برنامه شرکت می کنند؟

Trace the Face ویب سایتی است که هر کس می تواند در همه جای دنیا جستجو کند. اما انتشار یک عکس در همه کشورها امکان پذیر نیست. نقشه زیر کشورهایی را نشان می دهد که نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر اینخدمات را ارائه می دهد. خوشبختانه، تعداد بیشتری از کشورها به این برنامه پیوسته اند.لیست کشورهای شرکت کننده

اگر شخصی در کشوری باشد که Trace the Face در دسترس نباشد، یا به جستجوی یافتن اقارب گمشده در یک وضعیت دیگر - که به طور مثال مربوط به جنگ باشد، نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر نیز می تواند به آنها کمک کند.

​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

با صلیب سرخ و هلال احمر ارتباط تامین نمائید

فورم ارتباطات را باز نمائید

​​

ویبسایت ارتباطات فامیلی

این ویبسایت به familylinks.icrc.org مرتبط میباشد. این ویبسایت به اشخاص که از اثر منازعات، حوادث طبیعی یا مهاجرت، لادرک شده اند، اختصاص داده شده است.