Skip Ribbon Commands
Skip to main content

ردیابی از طریق چهرهمهاجرین در اروپا

صفحۀ اصلی
​​

سوالات مکرار پرسان شده


اولیه


Trace The Face چیست ؟

Trace The Face یک گالری عکس آنلاین است، با تصاویر هزاران نفر که به جستجوی فامیل خود هستند. این به مهاجران و اقارب آنها که در مسیر مهاجرت به طرف و داخل اروپا مفقود شده اند کمک می کند تا باهم یکجا شوند. این اداره توسط صلیب سرخ ملی یا هلال احمر و آی سی آر سی اداره می شود.


در کدام قضیه می توان از Trace The Face استفاده کرد؟

Trace The Face ابزار آنلاین است با تصاویر افرادی که به دنبال اقارب مفقود شده خود هستند. شما می توانید اینجا اقارب گم شده تان را جستجو کنید اگر:

  • شما به اروپا مهاجرت کرده اید و با خانواده خود در کشور خود یا هر کشور دیگر ارتباط خود را از دست داده اید
  • شما یک اقاربی دارید که هنگام رفتن به اروپا یا هنگامی که آنها به اروپا رسیده اند مفقود شده است.

در هر مورد دیگر - به عنوان مثال از دست دادن تماس در اثر جنگ، آسیب های طبیعی یا مهاجرت به خارج از اروپا دارد - نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر هنوز هم می تواند به شما کمک کند. شما باید با نزدیکترین مرکز صلیب سرخ یا جمعیت هلال احمر یا دفتر آی سی آر سی تماس بگیرید یا به آنجا بروید.


ی خواهم عکس خود را در Trace The Face منتشر کنم. من این را چطور میتوانم انجام بدهم؟

تا حالا، ممکن نیست که عکس تان را خودتان منتشر کنید. شما فقط می توانید این کار را از طریق صلیب سرخ ملی یا جمعیت هلال احمر یا کارمندان آی سی آر سی انجام دهید.

لیست کشورهای شرکت کننده

اگر در یکی از این کشورها نیستید، ما هنوز هم می توانیم به شما کمک کنیم. شما هنوز هم می توانید اقارب گمشده خود را ثبت کنید و آنچه را که تقاضای ردیابی گفته می شود باز کنید.

معلومات تماس با نزدیکترین صلیب سرخ ملی یا جمعیت هلال احمر یا دفتر آی سی آر سی

شما فقط می توانید برای جستجوی یکی از اعضای خانواده درخواست کنید.


من اقاربم را روی یک عکس تشخیص داده ام. باید چی کار کنم؟

اگر اقارب خود را در گالری عکس تشخیص داده اید، روی لینک "آیا معلومات دارید؟" را فشار دهید که درست در زیر تصویر است. فرم معلومات را پر کنید. صلیب سرخ ملی یا هلال احمر یا کارمندان آی سی آر سی در اسرع وقت با شما در تماس خواهند شد.


آیا معلومات من، و همچنان معلومات اقاربم، محافظت می شود؟

بلی، در ویب سایت، فقط تصویر شما و لینک خانواده شما با اقارب گم شده شما به اشتراک گذاشته می شود. نه نام شما، و نه مکان شما افشا می شود.

تمام معلومات دیگری که به اشتراک گذاشتید تا به جستجوی اقارب خود بپردازید - همانطور که اکنون در کجا زندگی می کنید یا جزییاتی درباره چگونه و چی قسم تماس خود را از دست داده اید - محرمانه می باشد. این معلومات فقط در نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر به اشتراک گذاشته می شود.

در جریان مصاحبه با کارمندان، به شما این انتخاب داده می شود که برخی از معلومات مربوط به اقارب خود را با سازمانهای دیگر به اشتراک بگذارید تا به دنبال جستجوی او مرد/ او زن باشید.

معلومات بیشتر در هنگام شروع این پروسه توسط مسئول اعاده ارتباطات فامیلی به شما داده می شود.


عملی


در کدام کشورها می توانم از Trace The Face استفاده کنم؟

می توانید به گالری - عکس در هر نقطه جهان دسترسی داشته باشید. اما، اگر می خواهید عکس خود را در وب سایت آپلود کنید، می توانید این کار را فقط از طریق انجمن ملی صلیب سرخ یا جمعیت هلال احمر یا کارمندان آی سی آر سی انجام دهید. این در همه کشورها امکان پذیر نیست.

لیست کشورهای شرکت کننده


من عکس خود را در Trace The Face منتشر کردم. چگونه می توانم جواب بدست بیاورم؟

اگر کسی عکس شما را تشخیص دهد یا اینکه اقارب شما به وسیله دیگری پیدا شده باشد، کارکنان صلیب سرخ ملی یا هلال احمر یا کارمندان آی سی آر سی با شما در تماس خواهند بود. متأسفانه، این ممکن است مدتی طول بکشد، پس این بسیار مهم است که ما را در مورد هرگونه تغییر در جزئیات تماس (آدرس ، شماره تلفن) خود یا اینکه با اقارب گمشده خود تماس برقرار کرده اید به روز کنید.


من به اروپا مهاجرت نکرده ام. آیا می توانم از Trace The Face استفاده کنم؟

بلی، کتاب عکس در Trace the Face را می توان در سراسر جهان دید. خدمات آپلود تصویر شخصی شما در همه کشورها در دسترس نیست.

اگر آپلود تصویر شما امکان پذیر نباشد، برنامه اعاده ارتباطات فامیلی هنوز می تواند به شما کمک کند تا به جستجوی اقارب گمشده خود باشید. لطفاً به نزدیکترین دفتری که در آن زندگی می کنید نزدیک شوید تا بدانید که چگونه.


من به اروپا مهاجرت کرده ام و با خانواده ام در خارج از اروپا ارتباط خود را از دست داده ام. آیا می توانم از Trace The Face استفاده کنم؟

بلی، می توانید گالری عکس را بررسی کنید تا ببینید که عزیزان شما نیز در هر کجا که باشند به دنبال شما هستند، در هر کجا که باشند- در کشور خود یا در کشور دیگری. همچنین برای شروع جستجو می توانید با نزدیکترین انجمن صلیب سرخ یا جمعیت هلال احمر یا دفتر آی سی آر سی تماس بگیرید، و در صورت تمایل، تصویر خود را در Trace the Face منتشر کنید.


من با اقارب که به اروپا مهاجرت کرده اند ارتباط را از دست دادم. آیا Trace The Face می تواند به من کمک کند؟

بلی، می توانید گالری عکس را بررسی کنید تا ببینید عزیزان شما، که به اروپا مهاجرت کرده اند، عکس خود را قبلاً منتشر کرده اند. همچنین برای شروع جستجو می توانید با نزدیکترین انجمن صلیب سرخ یا جمعیت هلال احمر یا دفتر آی سی آر سی تماس بگیرید، و در صورت تمایل، تصویر خود را در Trace the Face منتشر کنید.


اقارب گمشده ام را در گالری عکس پیدا نکردم. چه می توانم بکنم؟

اگر اقارب شما زیر 15 سال سن دارند، آنها را در گالری عکس پیدا نمی کنید. تصاویر آنها به صورت آنلاین نمی باشد و این برای محافظت از آنها در برابر آسیب های بالقوه است. شما فقط می توانید با کمک انجمن ملی صلیب سرخ و جمعیت هلال احمر یا کارکنان آی سی آر سی به عکس های افراد زیر سن 15 سال دسترسی پیدا کنید.

اگر اقارب شما بالای 15 سال سن دارد، ما متاسفیم که شما آنها را پیدا نکردید. می توانید بعد از مدتی دوباره به ویب سایت Trace the Face نگاه کنید و بررسی کنید که آیا آنها عکس شان را پوست نکردند. همچنین می توانید به نزدیکترین صلیب سرخ ملی یا جمعیت هلال احمر یا کمیته بین المللی دفتر صلیب سرخ، در کشوری که در آن زندگی می کنید مراجعه کنید. یک بخش خاص در هر یک از این دفاتر وجود دارد که به افراد کمک می کند تا اقارب گم شده خود را جستجو کنند. به این برنامه اعاده ارتباطات فامیلی گفته می شود.

با نزدیکترین دفترصلیب سرخ ملی یا جمعیت هلال احمر یا آی سی آر سی تماس بگیرید

با این وجود تماس با صلیب سرخ ملی یا جمعیت هلال احمر یا آی سی آر سی در کشوری که فکر می کنید اقارب شما گمشده است مفید نخواهد بود. آنها از شما می خواهند که با صلیب سرخ ملی یا جمعیت هلال احمر یا آی سی آر سی در کشوری که در آن هستید تماس بگیرید.


من در جستجوی یک دوست هستم. آیا می توانم از Trace The Face استفاده کنم؟

اگر در جستجوی دوست هستید، نمی توانید عکس خود را در Trace the Face منتشر کنید یا با جمعیت ملی صلیب سرخ یا هلال احمر یا آی سی آر سی جستجوی خود را باز کنید. برای اطمینان از اینکه همه افراد درگیر از آسیب احتمالی در امان هستند، فقط اعضای خانواده می توانند این کار را انجام دهند. شما هنوز هم می توانید با تماس با خانواده خود به دنبال دوست خود باشید و از آنها بخواهید که به صلیب سرخ ملی یا جمعیت هلال احمر یا دفاتر آی سی آر سی در محل زندگی خود مراجعه کنند.


قبول حفاظت اطلاعات و امنیت


چگونه می توانم اطمینان داشته باشم که از معلومات شخصی ام، و همچنین اقاربم محافظت می شود؟

فقط کارمندان نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر به اطلاعات شخصی شما و اقارب شما دسترسی دارند. وقتی مصاحبه ای با کارمندان نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر انجام می دهید، از شما سؤال می شود که آیا می توانید برخی معلومات را با سازمانهای دیگر به اشتراک بگذارید. اطلاعات و معلومات های شخصی فقط با صاحب اختیار شما به اشتراک گذاشته می شود.

جوامع ملی صلیب سرخ / هلال احمر و اهداف آی سی آر سی کاملاً انسان دوستانه است.


من نمی توانم هیچ تصویری از کودکان را در وب سایت ببینم. چرا؟

اگر اقارب گم شده شما زیر پانزده سال سن دارند، شما تصویر آنها را در ویب سایت مشاهده نمی کنید.بنا بر محافظت از آنها در برابر آسیب های احتمالی، عکس های افراد زیر 15 سال عمومی نمی شود - فقط صلیب سرخ ملی یا جمعیت هلال احمر یا کمیته بین المللی کارکنان صلیب سرخ به آنها دسترسی دارند. برای دیدن گالری عکس کودکان، باید به نزدیکترین دفتر ارتباطات اعاده خانوادگی صلیب سرخ و هلال احمر مراجعه کنید.